KONTAKTYPROFIL SPOLEČNOSTIPORTFOLIO SLUŽEBCERTIFIKÁTYREFERENCEJAK NÁS NAJDETEDOSTIHOVÁ STÁJ

JAK NÁS NAJDETE


Od Šternberka
V Olomouci nejprve projedete frekventovanou Chválkovickou ulicí. Pokračujete ve směru na Ostravu, Hranice do části Hodolany. Přejedete železniční přejezd, dále most přes řeku Bystřici, minete budovy společnosti Česká drožďárenská až přijedete na velkou světelnou křižovatku. Přes křižovatku rovně směrem na Přerov. Projedete kolem areálu autobusového nádraží a po dalších cca 50 metrech narazíte na naše sídlo po pravé straně. Přímo naproti žlutozelenému autobazaru Auto Dohnal.

Od Lipníku nad Bečvou
Vjedete do města Lipenskou ulicí. Minete postupně tiskárny společnosti MAFRA po pravé straně, autobazar AAA vlevo a budete se blížit ke světelné křižovatce za benzinovou stanicí JET. Zařaďte se vlevo, protože na světlech budete odbočovat doleva směrem na Přerov. Po odbočení projedete kolem areálu autobusového nádraží a po dalších cca 50 metrech narazíte na naše sídlo po pravé straně. Přímo naproti autobazaru Auto Dohnal.

Od Přerova
Po vjezdu do Olomouce a projetí kolem benzínové pumpy Slovnaft po pravé straně se budete blížit k areálu naší firmy Přerovskou ulicí. Vyjedete mírné stoupání kolem stavebnin COLEMAN a sjedete z kopce dolů. Projedete cca 300 metrů a uvidíte nás po levé straně naproti žlutozelenému autobazaru Auto Dohnal.

Od Mohelnice, Hradce Králové
Po vjezdu do Olomouce pokračujete stále po hlavní silnici. Projedete postupně čtyři světelné křižovatky. Pokračujete stále rovně, přejedete most přes výpadovku na Brno a sjedete z mírného klesání dolů (kolem benzínové pumpy Shell vlevo) k další světelné křižovatce. Pokračujete hlavním tahem rovně. Přejedete opět světelnou křižovatku, dále most u soutoku Moravy a Mlýnského potoka a vyjedete do mírného kopce. Z něj sjedete dolů k autobusovému nádraží a zastaví Vás velká světelná křižovatka. Na té odbočíte doprava směrem na Přerov. Projedete kolem areálu autobusového nádraží a po dalších cca 50 metrech narazíte na naše sídlo po pravé straně. Přímo naproti autobazaru Auto Dohnal.

Od Brna, Prahy
Jakmile vjedete do Olomouce pokračujete rovně přes světelnou křižovatku a dále podél tramvajových kolejí Brněnskou ulicí. Před mostem odbočíte prudší zatáčkou doprava - směr Lipník, Hranice, Ostrava - a vyjedete mírně nahoru. Opatrně se zařadíte na hlavní silnici. Pokračujete hlavním tahem dlouho rovně přes dvě velké světelné křižovatky. Za nimi pak přejedete most u soutoku Moravy a Mlýnského potoka a vyjedete nahoru na most. Z něj sjedete dolů k autobusovému nádraží a zastaví Vás velká světelná křižovatka. Na té odbočíte doprava směrem na Přerov. Projedete kolem areálu autobusového nádraží a po dalších cca 50 metrech narazíte na naše sídlo po pravé straně. Přímo naproti autobazaru Auto Dohnal.